Djokivic és Ivanisevic edzése Wimbledonban 2019. június 30-án #moszkvater

Horvát hős edzi a szerb világelsőt

A 15-szörös Grand Slam-győztes Novak Djokovics felkérte Goran Ivanisevicet, hogy edzőként segítse a pályafutását. A sport ismét megmutatta, magasabb szinten áll, mint az egymással acsarkodók, a másik megsemmisítésére esküdők. Tovább

Tyson Fury #moszkvater

A vándorcigány menybemenetele

Az ír származású bunyós Tyson Fury pályafutása életre keltette a nagysikerű Blöff című filmet, miután a drogok és az ital poklából visszatérve Las Vegast is meghódította. Nagy kérdés, hogy a kelet-európai ökölvívók vajon miért nem…

Sportolók vonulnak be egy fáklyával a Belaruszban tartandó Európa Játékok megnyitóján MInszkben, 2019. június 17-én #moszkvater

Európa Játékok Minszkben

A belarusz főváros modern sportlétesítményekkel, és fejlett infrastruktúrával várja az „európai olimpia” résztvevőit és a szurkolókat Tovább

„Az életéért küzdött a Vardar” #moszkvater

Az életéért is küzdött a Vardar

Az újabb BL-siker jobb belátásra bírta a távozni készülő hisztis orosz tulajdonost. Története során harmadszor jutott el a Bajnokok Ligája négyes döntőjéig, és 2017 után másodszor nyerte meg a legrangosabb európai kupasorozatot a Vardar Szkopje…

A győztes finn válogatott öröme az A-csoportos jégkorong világbajnokság döntőjében Pozsonyban, 2019. május 26-án #moszkvater

A KHL versenyre kelt az NHL-lel

A pozsonyi A-csoportos jégkorong világbajnokság finn-kanadai döntőjén történelmi pillanatnak lehettünk tanúi. Az orosz profi ligában edződő sztárok most először bizonyultak jobbnak a világ legerősebb bajnokságában játszóknál. Tovább